Niin, meitä on siis kaksi tän blokin pitäjää. Iso rintaisempi on Iira itse, ja minä olen sitten Aino-Ilona, muutaman vuoden nuorempi, hiukan ujompi neito.
Hoksasin, että uudella puhelimellanihan saa ihan kivoja kuvia. Eli jos sulla on joitain toivomuksia mimmosia kuvia haluaisit nähdä, voit esittää toivomuksia. Voin laittaa kenties sopimuksen mukaan omia kuvia myös sähköpostitse, mutta voin myös laittaa kivoja kuvia tännekin. Saa heittää ehdotuksia.
Jalat on Iiran ja rinta kuva on mun ❤ Eli jos haluat nähdä meistä kivoja kuvia, me mielellään ihan puhelun hintaan esittelemme itsestämme kuvia. Niillä rajoituksella mitä nyt onnistun itse itsestäni napsasemaan. Iiralla saattaa olla sopimuksen mukaan mahdollisuus hiukan erikoisimpiin kuviin. Kannattaa kysyä ❤ ❤
Ja kuva toiveet ei maksa mitään, se vaan ois hauskaa.
Hauskaa pääsiäistä jokaiselle.
Aino
SOita
0700 930 75
1,98 euroa minpvm Qpl84
Oulu 50